Pirmā tiesas sēde

2011. gada 15. novembrī notika pirmā tiesas sēde, kurā vara apsūdz 13. janvāra revolucionāro notikumu dalībniekus „dalībā masu nekārtībās“.

Interesanti, ka sēde pēdējā brīdī no konferenču zāles pārcelta uz mazāku telpu, tādējādi tīši radot apstākļus, lai formāli atklātajā tiesas sēdē vietas pietiktu tikai lietas dalībniekiem: ielaisti tika tikai seši(!) līdzjutēji un interesenti, pārējie palika aiz durvīm.

Tāpat arī interesanti, ka lietas materiālos ir daudz no revolucionāriem cietušu policistu, bet nav nevienas no policistiem cietušas privātpersonas, lai gan daudzi aculiecinieki redzējuši policistus sitam un spārdām puišus, kuri pat nepretojās. Bez tam vairākiem iešauts ar  gumijas lodēm.

Sakarā ar to, ka 12 apsūdzētie nebija ieradušies, tiesa lietu pēc būtības izskatīt nesāka. Nākamā sēde nozīmēta uz 2012. gada 5. janvāra plkst. 10.00. Tanī pirmkārt tiks spriests prokuroru lūgums lietu sadalīt vairākās. Mūsu galvenais uzdevums būs nepieļaut šīs „skaldi un valdi“ taktikas realizēšanos.

Zemāk piedāvājam nelielu fotoieskatu vakardienas tiesas sēdē.

8 Responses to “Pirmā tiesas sēde”

 1. Miervaldis says:

  Ko nu muldi Lindermani?Tie tavi “līdzjutēji”, arī ir tie, kuri tur vecrīgā ārdijās!Lasot šo mājaslapu, varu secināt, kad jūsu mājaslapas darbību vajag apturēt, kamēr kāds, kurš centīsies izkulties no savām problēmām, neatradīs vietni, ku var atrast tik vien lielākas problēmas!

 2. Ansis says:

  Biedrības „13. janvāris“ biedru pulkā nav neviena Lindermaņa.
  Lai vai kā, bet Jūs, Miervaldi, maldāties, domādami, ka mēs mēģinām no kaut kā izkulties. Mēs esam gatavi pierādīt savu taisnību, jo zinām, ka tā ir arī Latvijas tautas lielākās daļas taisnība.

 3. Miervaldis says:

  Ansi – ko tu tur murgo?Tad tu gribi teikt, kad visa Latviešu tauta ir marodieri?Un ta ir lielākā daļa?Nu tu gan sviestu muro!

 4. Ansis says:

  Miervaldi, Jūs vai nu nezināt vārda “marodieris” nozīmi, vai nezināt, kas notika 13. janvārī. Un “latviešu tauta” rakstās ar mazo “l”.

 5. Andris.M. says:

  Ans,i kur tu tādu Miervaldi dabūji??

 6. Andris.M. says:

  drīzāk jau jājautā kur tādi rodas???

 7. Miervaldis says:

  Nu redzi Ansi – vai nu tu domā, kad Latvieši ir krievu vergi, vai arī, kad Latvieši nepiedalijās šajos grautiņos!Vien variants papildina otru!Tie kuri demolēja vecrīgas veikalus, nebija Latvieši!Tie bija utainie krievi!Pats savā komentārā to apstiprināji!Kurš deģenerāts vēl bez tevis aplaupītu alkohola veikalus, un piedevām vēl melot!Cik saprotu, tadtu esi krievs, tādēļ ap tevi dūmāko stulba utainā krieva, jeb MELI!

 8. Jocis says:

  Baigais “Miervaldis” he, he … Dzees to rupekli aaraa, Ansi.

Leave a Reply